O NAS

Zaproponujemy najlepszą i najbardziej dopasowaną do potrzeb Państwa działalności ofertę z wachlarza produktów dostępnych w naszej firmie. Aby obniżyć koszty pomożemy również zoptymalizować system wydruku oraz obiegu dokumentów.

Państwa istniejący system informatyczny będzie współpracował z każdym z poleconych przez Nas urządzeń.

Pomożemy przy budowie nowych systemów jak również zapewnimy serwis i rozbudowę już istniejących. Zaproponujemy i wdrożymy rozwiązania indywidualne. Nie jesteśmy tylko od rozwiązywania problemów, w pierwszej kolejności staramy się im zapobiegać, wizyta serwisanta nie wynika z pojawienia się problemu, jest po to aby problem się nie pojawił lub został wcześniej wykryty.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma, zespołem ludzi, którzy wiążą pasję z pracą. Ciągła praca w dziedzinie informatyki i teletechniki, a także bliska współpraca z producentami i wieloma firmami z branży pozwala nam na bieżąco śledzić nowe technologie i tendencje i dostosowywać się do przemian w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. I my to doskonale rozumiemy. Możesz nam zaufać.

Stale staramy się być wyjątkową firmą. RAFKO koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. Dodatkowo, nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. RAFKO stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na wydajność przedsiębiorstwa.

RAFKO
Oliwska 85
80-542 Gdańsk

pon. - pt.
08:00 - 16:00