SERWIS

Firma RAFKO zajmuje się sprzedażą, wynajmem, dzierżawą oraz serwisem urządzeń kopiująco-drukujących a także usługami informatycznymi. Naszym głównym celem jest zdobycie zaufania szerokiego grona klientów, dzięki sprawnemu i szybkiemu serwisowi. Jesteśmy entuzjastami nowych technologii i dzięki wieloletniemu doświadczeniu
zapewnimy, że zakupione lub wydzierżawione u nas urządzenia będą działały sprawnie i bezawaryjnie. Ponadto każde zakupione urządzenie podłączymy i skonfigurujemy w sieci LAN, skonfigurujemy drukowanie, skanowanie, przeszkolimy jak używać i optymalnie wykorzystywać każde z urządzeń.

Pracownicy naszej firmy to fachowcy w swojej dziedzinie. Ich wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza i profesjonalne podejście do klienta przekładają się na zadowolenie oraz zaufanie naszych klientów.

Opisz problem z Twoim urządzeniem

Urządzenie
model
problem
Możesz wysłać również Print Screen z problemem, aby to zrobić naciśnij PrtSc na klawiaturze gdy wyświetli się błąd, następnie otwórz Paint, wciśnij Ctrl + V, zapisz i załącz plik do wiadomości. Wysłanie do nas takiego pliku jeszcze bardziej przyśpieszy zweryfikowanie problemu!
email
telefon
osoba
firma

RAFKO
Oliwska 85
80-542 Gdańsk

pon. - pt.
08:00 - 16:00