DLA FIRM

Oferta firmy jest bardzo szeroka, obejmuje całościową obsługę informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw, placówek pedagogicznych i szkolnictwa. Oferujemy zarówno doraźna pomoc w rozwiązywaniu problemów, jak i długofalową opiekę i serwis opartą na outsorcingu.
Wykonywanie profesjonalnych serwisów WWW ,obsługa poczty e-mail oraz usługi hostingowe.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają szybką i łatwą instalację oprogramowania, aktualizację systemów, tworzenie kopii zapasowych, odtwarzanie systemów w razie awarii oraz zdalne zarządzanie. Metody te pozwalają oszczędzać czas i koszty utrzymania firmowych sieci komputerowych.

Przeprowadzimy każdy etap wdrażanych usprawnień od planowania, dostarczenia sprzętu i oprogramowania po instalację, 
 

konfigurację ustawień, budowę sieci komputerowych jak i administrację, także zdalną.

Z sieciami mamy do czynienia już nie tylko w wielkich korporacjach czy jednostkach rządowych, ale praktycznie w każdej firmie czy organizacji, otaczają nas wszędzie i czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Sieci występują w biurach, sklepach, urzędach, szkołach. Wielu z nas może nie zdawać sobie sprawy, że przy większości zwykłych codziennych sprawach towarzyszą nam komputery wpiete w wieksze lub mniejsze sieci. Ich zastosowania, wielkości i możliwości mogą być różne, ale nie sposób zaprzeczyć, że dziś pojedynczy komputer bez internetu wydaje się być mało funkcjonalnym. Sieć komputerowa to nie tylko kabelki, dzisiaj technologia pozwala na tworzenie systemów bez kabli czyli tzw WiFi Nasza firma oferuje projektowanie i budowę takich sieci w których będą funkcjonować wszystkie urządzenia jakie tylko można podłaczyć, komputery, drukarki, skanery sieciowe itp.

RAFKO
Oliwska 85
80-542 Gdańsk

pon. - pt.
08:00 - 16:00