Oferujemy Państwu szeroki asortyment nowych oraz używanych urządzeń drukujących do biura

urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne | urządzenia wielofunkcyjne kolorowe | drukarki | plotery | faksy

Dzierżawa - to forma polegająca na wypożyczenia kserokopiarek bez angażowania własnych środków na jej zakup określony na przez Państwa czas, polegająca na comiesięcznym płaceniu określonego czynszu, przy jednoczesnym zapewnieniu przez nas:

Całkowitej bezpłatnej opieki serwisowej


Korzyści wynikające z dzierżawy kserokopiarki: · stały niski koszt kopii ! · niski koszt czynszu oparty na partnerskiej umowie (indywidualnie negocjowanej) · brak jakichkolwiek kosztów eksploatacyjnych · gwarancja, że przez cały okres trwania umowy kopiarka będzie sprawna technicznie

Darmowe materiały eksploatacyjne


bezpłatne dostarczenie materiałów eksploatacyjnych · bezpłatny serwis oraz dojazd do Państwa · bezpłatne urządzenie zastępcze na wypadek awarii · możliwość wymiany na wydajniejsze urządzenie · dzierżawimy tylko urządzenia używane głównie marki RICOH oraz Konica Minolta · jakość wydruku - zapewniamy jakość wyrduku jak w nowych urządzniach · możliwość odkupienia kopiarki po atrakcyjnej cenie

Zaoszczędzenie na podatkach (miesięczne czynsze są kosztem uzyskania przychodów)


Dzierżawa kserokopiarek to bardzo efektywna forma współpracy. Warto się na nią zdecydować przede wszystkim wtedy, kiedy korzysta się z urządzeń o szybkim postępie technologicznym oraz wykonuje się dużą ilość kopii. Urządzenia wielofunkcyjne, takie jak kserokopiarki - w przypadku zakupu używa się i amortyzuje przez kilka lub nawet kilkanaście lat - natomiast wydzierżawioną kopiarkę, używa się rok/dwa i zastępuje nowocześniejszą, bardziej wydajniejszą. W ten sposób w Twoim biurze znajduje się zawsze nowy, w pełni sprawny, najwyższej jakości sprzęt kopiujący.

Kopiarki poleasingowe to propozycja nie tylko dla oszczędnych! Bądź EKO!!!!!

Firma RAFKO stawia na jakość i ekologię

Czy zastanawiałeś się kiedyś ile nowych surowców, energii trzeba zużyć na wyprodukowanie NOWEGO urządzenia wielofunkcyjnego ?

Ile energii jest potrzebne na zutylizowanie takiego urządzenia ?

Ile pojemników po kartridżach i tonerach jest wyrzucanych do śmieci tylko dlatego że ktoś kupił NOWE urządzenie ?

Urządzenie używane można z powodzeniem przywrócić do niemalże fabrycznego stanu a i tak będą tańsze niż urządzenia nowe i będą z powodzeniem spełniać swoje wszystkie funkcje.

Niska cena ale świetna jakość


Kserokopiarki używane oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Obniżenie ceny w stosunku do urządzenia nowego sięga nawet 80%. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się maszyny z bogatym wyposażeniem dodatkowym.

Doskonały stan techniczny


Oferujemy urządzenia, których faktyczny stan zużycia nie przekracza 30%.

Gwarancja


Wszystkie oferowane przez naszą firmę kserokopiarki są objęte gwarancją . Gwarancji udzielamy na okres od 3 do 5 lat. Inną bezpieczną dla Klienta formą eksploatacji jest umowa serwisowa i dzierżawa.

Nowoczesne rozwiązania


Często dany model urządzenia dostępny jest równocześnie jako urządzenie nowe i używane. Oznacza to dostęp do aktualnych sterowników i oprogramowania, ponadto producenci urządzeń uaktualniają sterowniki zapewniając wieloletnią pracę swoich produktów. Przyczynimy się do Państwa finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając Państwu niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje. Sprawny, profesjonalny i terminowy serwis gwarancyjny, urządzenia zastępcze na czas naprawy to również elementy oferty warte uwagi.

RAFKO
Oliwska 85
80-542 Gdańsk

pon. - pt.
08:00 - 16:00